AfD milletvekilleri, Cem Özdemir hakkında şikayet başvurusunda bulunacak

Vatan haini Cem Özdemir, AfD milletvekillerini ırkçılıkla suçladığı gerekçesiyle gündeme geldi. AfD milletvekilleri, resmi şikayet başvurusunda bulunmaya hazırlanıyor.

AfD milletvekilleri, Cem Özdemir hakkında şikayet başvurusunda bulunacak
Almanya’da vatan haini Cem Özdemir‘in yüzü yine gülmedi. Koalisyon görüşmelerinde Yeşiller Partisi’nden Dışişleri Bakanı olması beklenen ancak Merkel tarafından diretk olarak üstü çizilen Özdemir’e bri darbe de AfD partisinden geldi.

Almanya’da ırkçı Almanya için Alternatif (AfD) partisi, AfD’li milletvekillerini ırkçılıkla suçlayan Yeşiller Partili politikacı Cem Özdemir hakkında resmi şikayet başvurusunda bulunmaya hazırlanıyor.

İHTİYARLAR HEYETİNE GİDİYOR

AfD Cem Özdemir‘in Alman Federal Meclisi’nde yaptığı konuşmasını “resmi olarak Meclis İhtiyarlar Heyeti’ne taşıyacaklarını” kaydederken, şikayette bulunacaklarını belirttiler.

HAİN CEM’DEN AFD’YE CEVAP

Özdemir AfD’nin suçlamalarına karşı, “Hızlandırılmış biçimde ve herkesin açıkça görebileceği şekilde” radikalleştiğini söyledi.

Türk düşmanı AfD ve Cem Özedmir’in karşılıklı atışması, Türk düşmanları birbirini yiyor yorumlarını da beraberinde getirdi.

yeniakit

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.