Barbaros Şansal’dan provokatif ‘tamam’ videosu!

Vatan haini Barbaros Şansal’dan provokatif ‘tamam’ videosu. Barbaros Şansal, “Tamam mı? Tas tamam. Tasını tarağını topla bakalım anam. Tamamına alayına. Tamam mı? Devam mı? Tabii ki tamam. Tamam mısınız?” sözleri büyük tepki topladı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün partisinin grup toplantısında yaptığı, “Millet ne zaman tamam derse o zaman çekiliriz” açıklamasının ardından Barbaros Şansal skandal bir video paylaştı.

‘Bokunda boğul Türkiye’ diyerek Türkiye’ye ve Türk halkına hakaret eden her fırsatta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye hakkında ağıza alınmayacak sözler sarf eden Barbaros Şansal seçimler öncesi yine ortaya çıktı.

SKANDAL ‘TAMAM’ VİDEOSU!

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla büyük tepki çeken Vatan haini Barbaros Şansal yine provokasyon peşinde…

Barbaros Şansal, “Tamam mı? Tas tamam. Tasını tarağını topla bakalım anam. Tamamına alayına. Tamam mı? Devam mı? Tabii ki tamam. Tamam mısınız?” sözleri büyük tepki topladı.

OLAY ÇIKARMIŞ VE DAYAK YEMİŞTİ!

KKTC İçişleri Bakanlığı, KKTC’deyken Türkiye’ye yönelik küstah ifadeler kullanan ve sınır dışı edilerek Türkiye’ye getirilen Barbarso Şansal ile uçaktaki yolcular arasında gerginlik yaşanmış. Barbaros Şansal gözaltına alınırken çevredeki vatandaşlardan dayak yemişti.

YENİAKIT

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.