İsveçte 2017-10-19 tarihinde kiracısı tarafından canice bıçaklanarak öldürülen Mehmet Budakçının katiline verilen ceza belli oldu.!

Öldurulen Mehmet Budakçı nın katili Christian Antman 16 yıl hapis cezasına çarptırılırken, olayın ayrıntıları da ortaya çıkmaya başladı.

Mehmet Budakçıyı canice öldürmeden önce internetten ‘en temiz şekilde nasıl adam öldürülür’ şeklinde aramalar yaptığı da anlaşılan 23 yaşındaki Antman’ın cinayeti işledikten sonra soğukkanlı bir şekilde kahvaltısını bitirip okuluna gittiği ve aradan 17 saat geçtikten sonra, cesedi yok edemeyeceğini anladığında ise polise teslim olarak susma hakkını kullandığı öğrenildi.

Cinayetten 17 saat sonra gece 03:30 da polise teslim olduğu anlaşılan katilin Stockholm’e ait Södermalmda işlenilen cinayete sebeb olarak ise Budakçı’nın banka kartına el koyarak harcamalar yapması ve kendisini harçlıksız bırakması olduğunu söylediği iddia edildi.

katili Cuma Gun cezasi BELLI oldu 16 yil hapis Polisin ele gecirdigi bilgisayayin arama motorunda öldurmeden 3 ay evvel DEFALRCA bir insan nasil öldurulur nasil yok edilir gibi aramalra yapan 23 yasindaki finli muhendislik OKUMAK icin Isvece gelip mehmetcik evinde kiraci olarak kalmaya baslar Aralarinda husumet cikar ve Gencin dedigine göre Mehmet kredi kartini gasp eder ve AILESININ aylik 30k harclik yatiridgi hesabi istedigi gibi harcamalr yapar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.