Akciğerleri temizleme kürü

Akciğer hastalıkları, kalp ve damar sisteminde meydana gelen hastalıklardan sonra, insan hayatını ciddi anlamda tehlikeye sokan sağlık problemleri arasında ikinci sırada yer almaktadır. Peki akciğerleri temizlemeye yardımcı doğal kür nasıl yapılır?

Akciğerleri temizleme kürü

İSHALE VE KABIZLIĞA İYİ GELİYOR

İshal iseniz iki üç adet keçiboynuzunu çiğneyerek tüketin. Kabızlık şikayetiniz varsa aynı şekilde iki üç adet keçiboynuzunu çiğneyerek yiyin.

Yaşları ilerlemiş olan insanların ishal olması durumunda, ishali giderme süreleri ve iyileşme süreci uzun sürmektedir. Bu ishalle yaşlı insanlar hem su kaybediyorlar hem de su kaybediyorlar. Bunun sonucunda da kalpte ritim bozuklukları başlıyor, ani tansiyon düşmeleri meydana geliyor, bütün metabolizma allak bullak oluyor. Bu durumlardan dolayı hayatını kaybedenler oluyor. Bu tür ishal olma durumlarında 8-9 tane ağız kokusunu gidermek için kullanılan karanfili ortadan ikiye ayırın ve bu karanfilleri bir bardak su yardımıyla için. Kısa bir süre içerisinde ishal durumunuz ortadan kalkacaktır.

AKCİĞER KANSERİNE KARŞI KORUYOR

saglikguncesi.com’un haberine göre; keçiboynuzu, çocuklarda alerji, alejik- astım karşı bulunmaz bir nimettir. Erkeklerde sperm sayısı düşükse, sperm sayısını arttırıcı özelliğe sahiptir. Soğuk alerjisi tıpta çözümü olmayan bir rahatsızlıktır, keçiboynuzu buna birebir iyi gelir. Tırnak kırılmalarına, tırnak zayıflığına, tırnak uzamama veya geç uzama gibi hastalıklara iyi gelir. Bayanlarda saçın geç uzaması gibi sıkıntılara iyi gelir.

Akciğer kanserine yakalanma endişeniz var ise keçiboynuzu tüketin.
İnatçı öksürükleri bertaraf eden bir etkiye sahiptir.

Yukarıda zikrolunan maddelerde belirtilen keçiboynuzunu, ister pekmez şeklinde ister direkt olarak tüketebilirsiniz.

Sigara bir insanın kendisine verebileceği en büyük cezadır. Sigara içenler keçiboynuzunu veya pekmezini tüketmeye başladıkları takdirde ertesi gün balgam sökmeye başlarlar.

AKCİĞER TEMİZLEME KÜRÜNÜN YAPILIŞI

6-7 adet keçiboynuzunu soğuk su ile yıkayın. Bu keçiboynuzlarını küçük küçük kırın. Kırmış olduğunuz keçiboynuzlarını kaynamakta olan yarım litre suyun içine atıp yaklaşık olarak 7-8 dakika kaynatın. Daha sonra 20 dakika soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra içindeki parçaları çıkarın. Suyunu cam bir kaba koyun.

Hazırladığınız bu kürü bir bardak sabah, bir bardak akşam için. Bu kürün istenilen bir etki yapabilmesi için bir ay süre ile tüketilmelidir. Hergün taze olarak hazırlanmalıdır.

Kuruyemişçilerde görülen, büyük şifa kaynağı olan keçi boynuzu birçok derde deva oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.