Akşener yolu kapattılar diye yaygara koparmıştı… Emniyet ve Valilik’ten açıklama geldi

Meral Akşener’in Gaziantep’teki mitinginin ardından Osmaniye’ye giderken konvoyunun ilerlemesinin bir çöp kamyonu tarafından engellendiği yaygara koparmasının ardından Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ve Gaziantep Valiliği’nden açıklama geldi.

Akşener yolu kapattılar diye yaygara koparmıştı... Emniyet ve Valilik'ten açıklama geldi

İyi Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in Gaziantep’teki mitinginin ardından Osmaniye’ye giderken konvoyunun ilerlemesinin bir çöp kamyonu tarafından engellendiği iddiasına ilişkin Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ve Gaziantep Valiliği’nden açıklama geldi. Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü konuya ilişkin açıklama yaparak, yolun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve diğer siyasi parti liderlerinin mitinginde uygulanan tedbirlerin uygulandığını yolun bombalı araç saldırılarına karşı alınan tedbirler kapsamında kapatıldığını bildirdi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki şahsi hesabından açıklamada bulundu. Akşener, “Bu milletin kaynaklarıyla önümüze engeller dikenlerin devri bitiyor. Engelleri aşa aşa, tuzakları boza boza geliyoruz. Engelleri aşa aşa geliyoruz. Bu ülkeyi yönetenler, çöp kamyonları ile bizi durdurabileceklerini sanıyorlarsa, yanılıyorlar. Bu yürüyüşü ve Anadolu kadınının başlattığı bu tülbent devrimini #Durduramayacaksınız” ifadelerini kullandı.

Yeniakit

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.