‘Ciddi ciddi hazırlanıyor! Şubat’ta…’

Erdoğan’ın eleştirisinden sonra Gül’ün vereceği cevap merak edilirken, Türkiye gazetesi yazarı Batuhan Yaşar bomba bir iddiada bulundu.

'Ciddi ciddi hazırlanıyor! Şubat'ta...'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gülarasında KHK ile başlayan tartışma Erdoğan’ın dünkü sözleriyle doruğa çıktı. Gül’ün Erdoğan’ın eleştirilerine vereceği cevap merak edilirken, Gül’le ilgili bomba bir haberi İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar paylaştı. Yaşar, 2019 seçimlerinde aday olup olmayacağı merak edilen Gül’ün Şubat’ta sahalara ineceğini yazdı. İşte Yaşar’ın mezkûr yazısının ilgili bölümü:

GÜL CİDDİ CİDDİ HAZIRLANIYOR

(…) Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün isim vermeden hedef aldığı Abdullah Gül “ne yapsam, ne etsem” hesaplarının sonuna geldi.. Ulaştığımız bilgilere göre Abdullah Gül şubat ayında bazı adımlar atacak..Ciddi ciddi hazırlanıyor.. Hemen söyleyelim ilk aşama bu…

PARTİ KURMAYACAK AMA…

Parti kurmayacak veya bir partiye (Saadet Partisi, İyi Parti) üye olmayacak..İlk aşamada bazı akil insanlarla yemekte bir araya gelecek.. “Ben partilerüstüyüm” mesajı verecek.. Özetle kamuoyunun tepkisini ölçmeye çalışacak..

BAKALIM ABDULLAH GÜL NASIL FİNAL YAPACAK?

Ama “hadi hadi” diyerek arkasından itmeye çalışan tonla adam olduğunu söyleyebiliriz.. Siyasete nasıl başlandığı değil de nasıl bitirildiği konuşulur… Bakalım Abdullah Gül finali nasıl yapacak? (…)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.