Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’a yapılan yatırımı açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’a 210 katrilyon yatırım yaptıklarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'a yapılan yatırımı açıkladı

Partisinin Bağcılar İlçe Kongresi’nde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’a 210 katrilyon yatırım yaptıklarını söyledi.

İşte Erdoğan’ın açıklamaları…

Tüm misafirlerimize kalbi şükranlarımı arz ediyorum. Dışarıda şu anda bu salondaki kardeşlerimizin en az bir o kadarı var. Buradan Bağcılar’ın tüm mahallelerine, tüm vatandaşlarıma selamlarımı iletiyorum. Kongremizin şehrimiz, ilçemiz için, Bağcılar’la birlikte demokrasimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bağcılar 16 Nisan’da yüzde 61’lik evet oranı ile adeta bir destan yazmıştır. Yeni destanlar yazmaya hazır mıyız? Kucaklayıcı olacağız asla uzaklaştırmayacağız.

2019 seçimlerde Bağcılar’da hem belediye hem genel seçimde tarihe geçecek bir netice bekliyorum.

1992’nin Bağcılar’ı neydi, bugünün Bağcılar’ı ne. Buraya bakacağız, burada yaşayanlar, yaşayarak gördüler. Bağcılar bugün 22 kilometre karelik alandaki 750 bin nüfusuyla İstanbul’un önde gelen ilçeleri arasında yer alıyor. Bu bölge ilçe olduğu ilk günlerde çamurdan geçilmeyen plansızlık abidesi bir yer durumundaydı. Seçim kampanyasında çizmelerle dolaştık. Burada seçimi kazandık ve bugünlere geldik. Güngören böyle, Beyoğlu böyle.

yeniakit

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.