Erdoğan’dan CHP’ye: Kalleş saldırılara kol kanat gerdiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Beykoz Kongresi’nde yaptığı konuşmada, CHP’ye tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Beykoz Kongresi’nde yaptığı konuşmada, CHP’ye tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından önemli başlıklar;

Beykoz hep AK Parti’nin kalelerinden biri olmuş bir ilçemizdir. 16 Nisan halk oylamasında Beykoz yüzde 53’le Türkiye ortalamasının üstünde destek vermiştir. İnşallah 2019 seçimlerinde Beykoz’dan yine zafer bekliyoruz.

Beykoz hep AK Parti’nin kalelerinden biri olmuş bir ilçemizdir. 16 Nisan halk oylamasında Beykoz yüzde 53’le Türkiye ortalamasının üstünde destek vermiştir. İnşallah 2019 seçimlerinde Beykoz’dan yine zafer bekliyoruz. 100 milyonlar AK Parti ile yürüyorsa bunun tek endeni var, seviyorlar. AK Parti’yi seviyorlar. AK Parti istikrarın, barış ve huzurun dinamosu oldu.

‘ANA MUHALEFET KÜRSÜYÜ FETÖ’YE KİRALADI’

Gezi olayları ve 17-25 Aralık darbe girişimlerinde FETÖ, bu alanı (sosyal medya) pervasızca, hoyratça, namertçe kullanmaktan çekinmemiştir. Haftalar, aylar boyunca şişirilmiş hesaplar, sahte karakterler üzerinden itibar suikastleri düzenlemiş, yalan ve iftira üstümüze boca edilmiştir. Milli ve yerli tavır sergileyen kim varsa FETÖ’nün tetikçilerinin hedefi olmuştur. Ana muhalefet partisi ve başındaki zat da meclis kürsülerini FETÖ’ye kiralayarak bu kalleş saldırılara kol kanat germiştir. Hiç utanmadan, arlanmadan, zerrece yüzleri kızarmadan haftalarca FETÖ’nün linç kampanyasına destek oldular. Ana muhalefet ortalığa boca edilen iftira ve montajlardan nemalanmaya çalışırken, biz bu ahlaksızlığa prim vermedik. FETÖ’nün sosyal medya terörizmine asla boyun eğmedik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.