Terör partisinin sözde milletvekili, kahraman Mehmetçik’i açıkça tehdit etti

PKK’nın siyasi ayağı HDP’den bir skandal açıklama daha geldi. Kürt halkını temsil etme bahanesiyle her fırsatta Türkiye düşmanlığı yapan ve Kürt halkının değil terörün safında yer alan HDP, Zeytin Dalı Harekatı’nın sürmesi halinde “Anadolu’ya daha çok cenaze gelecek” diyerek aklınca Mehmetçik’i tehdit etti.

Terör partisinin sözde milletvekili, kahraman Mehmetçik'i açıkça tehdit etti
Meclis Genel Kurulu’ndaki görüşmelerde milletvekilleri Türk Silahlı Kuvvetleri’nin düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin görüşlerini açıkladı.Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli‘nin yaptığı bilgilendirmeden sonra kürsüye çıkan bazı vekiller harekata destek verirken bazı sözde vekiller de operasyonların durmasını istedi.

Terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı HDP’den Zeytin Dalı Harekatı’na gelen tepki, dinleyenleri şaşırtmadı. HDP’li Bedia Özgökçe Ertan, küstah sözlerle aklınca kahraman Mehmetçik’i tehdit etti.

“CENAZELER DAHA FAZLA GELEMEYE DEVAM EDECEK”

Kürsüye çıkan HDP Van Millletvekili Bedia Özgökçe Ertan; operasyonların hemen durmasını gerektiğini belirterek, “Afrin operasyonu devam ettikçe bu ülkenin halkı daha da yoksullaşacak, Anadolu’nun o yoksul evlerine cenazeler daha fazla gelmeye devam edecek.” ifadelerini kullandı.

“MİLYONLARCA DOLAR BEDEL…”

Küstah bir şekilde tehditvari açıklamalar yapan HDP’li vekil, “Afrin için kalkan her uçağın, atılan her bombanın binlerce, milyonlarca dolar maliyeti vardır.” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here