Son zamanlarda UETD’nin Stockholm, Malmö ve Göteborg’da düzenlediği etkinlikler arkalarındaki  karanlık güçlere yalakalık eden kötü niyetli insanlar tarafından baltalandı. Bu kara güçlerin amacı, dev adımlarla gelişmekte olan, ülkemizin dirlik ve düzenliğini bozup bizleri, bir zamanlar olduğu gibi birbirimize kırdırarak, emperyalist güçlerin kölesi yapmak. Bu güçler şimdiye kadar  dalkavuklarını çeşitli şekillerde mükafatlandırdılar.  Kimi parlamenter, kimi Türkiye uzmanı/gazeteci kimi de kültür şahsiyeti oldu.

Tarih tekerrürden ibarettir deyimi insanların geçmişi ne kadar çabuk unuttuklarını ifade eder. Son  yüzyıllarda Doğu Anadolu’da  yaşanan üzücü olaylar bu iddianın  ne kadar doğru olduğunu ispat etmez mi? Olaylarda hayatını kaybeden Ermeniler eğer o zaman, “hasta adam” Osmanlı’yı yıkmak  için uğraşan emperyalist güçlere alet olmasaydı bu gün torunları  hala atalarının yaşadıkları yörelerde oturmuyorlarmıydı? Emperyalistler, Ermenileri “Büyük Ermenistan” hayaliyle kandırmadılar mı?

Şimdi Artin Agopyan’ın kurduğu PKK aynı nağmeyi Kürt vatandaşlarımıza çalıyor. Amaçları Kürt ve Türkleri birbirine kırdırarak TC yi tekrar emperyalistlerin uşağı  yapmak.   Kimse PKK’nın katlettiği, 40 000 den fazla , kürt ve türk kökenli, insanlardan söz etmediği gibi cesetleri dağlarda  kurtlara, kuşlara yem olan PKK’lıların sayısını bilinmiyor.  Ölen insanların hepsi ana – baba evladı olduklarına göre geride kalanlar her gün onları hatırlayıp gözyaşı dökmüyorlar mı?  

Bu defa terane, “Büyük Kürdistan”; amaç,  Kürtlerin yoğun yaşadıkları bölgeleri birleştirip bağımsız bir devlet kurmak. PKK’nın sahte peygamberleri bu maksatla masum Kürtlerin beyinlerini yıkayıp  onları silahlı savaşa çağırıyor. Onlara göre ülkemizin büyük bir kısmı Kurdistan ve bu toprakları kurtarmak Kürtlerin görevi . Bu masala inanıyormusunuz? (devam edecek)

En`âm Suresi 93. Ayet Meali

Allah’a karşı yalan uyduran veya kendine bir şey vahyedilmemişken, “Bana vahyolundu” diyen, ya da “Allah’ın indirdiğinin benzerini ben de indireceğim” diye laf eden kimseden daha zalim kimdir? Zalimlerin şiddetli ölüm sancıları içinde çırpındığı; meleklerin, ellerini uzatmış, “Haydi canlarınızı kurtarın! Allah’a karşı doğru olmayanı söylediğiniz, ve O’nun âyetlerinden kibirlenerek yüz çevirdiğiniz için bugün aşağılayıcı azap ile cezalandırılacaksınız” diyecekleri zaman hâllerini bir görsen!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here